Kurumsal

Hakkımızda

En önemli görevimiz olarak gördüğümüz konu, doğru sera tipinde , doğru iklime uygun doğru plastiği sunarak seçiminizde sizlere destek olmaktır.

Önemli olan,sunacağımız doğru plastik seçimi ile hem dışardan gelecek faktörleri düşünerek elastikiyeti sağlam bir plastik sunmak en önemlisi doğru ışığın sera içerisine girerek veriminize katkı sağlayacak plastiği seranız ile buluşturmak.

Sizlerden ricamız, teknoloji çağında kulaktan dolma bilgiler ile değil ,akla mantığa sığan ve bilimsel geçerliliği olan bilgilere inanıp üretiminize şekil vermenizdir.

Plastik güven işidir. Kimse plastiğe bakıp içerisindeki katkı maddelerinin formülünü ya da kullanım şeklinin bilmesi mümkün değildir. Yıllardır sizlere vermek istediğimiz en büyük vurgu iyi niyetinizi su istimal etmemek için verdiğimiz çabadır.

Yeni teknolojik gelişmeleri sizlere ulaştırmak ana gayemizdir.

Farkımız

Müşterilerimiz için sadece danışmanlık yapıp hizmet etmekten öte, ticari getirisi olan doğru sera plastik örtü seçimini ve modelini kurup, süreci bizzat kendimizin de dahil olduğu ortak bir çalışma ile finansal avantaja çevirmek.

Vizyonumuz

Uzun soluklu bir işbirliği içerisinde çalışacağımız müşterilerimizin sera tipine ve ürün çeşidine uygun ürünlere yöneltmek, rekabet güçlerini ve sürdürülebilir karlılıklarını arttırmak.

Misyonumuz

Türk Tarımının sanayisinin ve üreticilerini yurt içi ve özellikle yurt dışı pazarlarda büyümesi için iş geliştirme faaliyetlerinde bulunmak, firmaların bu pazarlarda kalıcılığını ve sürdürülebilir ticaretini sağlamak için kurumsal gelişimine katkı sağlayacak danışmanlık ve yönetim hizmetleri vermektir.

Bu misyon çerçevesinde müşterilerimize;

  • Yeni müşteriler kazandırmak
  • Yeni ürün yönetimiyle cirosal büyüme ve tatmin edici karlılığa katkı sağlamak
  • Yeni projelerinin ürün geliştirme süreçlerinde yer alıp müşteri standartlarına uygun şekilde ürünleri Türk tarımının hizmetine sunmaya vesile olmak
  • Var olan veya kazanılan pazarlarda sürdürülebilirliğin sağlanması için stratejik yönetim, organizasyonel yapılanma ve fabrika organizasyonu konularında danışmanlık hizmeti
  • Doğru sera malzemeleri temini ile üretiminizde ki doğabilecek engelleri ortadan kaldırarak doğru ürün çeşidine yöneltmek